Von Krahlis toimub „Kosmikud” teistkordne esitluskontsert

DSC_1457Plektrumi kontsertõhtu laupäeval Von Krahlis toob lavale „Kosmikud” ansambel Uni esituses. Tegemist on muusikalise kollektiivi 1999. aastal ilmunud plaadi teistkordse väljatulekuga, mis on muudetud kujul saanud täiendust ka mõne uue loo võrra, mis pidid esilagselt ilmuma Uni teisel albumil.

Ansambli moodustavad Hendra alias Hendrik Luuk, tuntud ka bändist Popidiot ning Sakk ehk lühend artistinimest Vonsuck, kodanikunimega Taavi Laatsit. Kuna kaheksa aastat tagasi ilmunud plaat müüdi kiirelt välja ning järgmisel albumil ilmuma pidanud materjal hävis plaadifirma Kohvirecords kontoris toimunud tulekahju tagajärjel, siis otsustati kohendada eelmist ning tuua see uuesti fännide ette.

Lisaks ansamblile Uni astub lavalaudadele veel külaline Taanist – Karsten Pflum, kes muuhulgas on üles astunud ka Taanis toimuval Roskilde festivalil ning esinenud nii Skandinaavias, Saksamaal, Inglismaal kui Hispaanias. Mees alustas tegutsemist 90ndate keskel, teda on mõjutanud 80ndate aastate sünt-popp, techno ning Põhjamaade folkmuusika. Tänaseks on tema sulest välja antud ka päris mitmeid plaate.

Eesti armastatud artistidest loovad meeleolu Algorütmid, Pia Fraus, Ans. Andur, Maikameikers, Soterios ning Jass Seljamaa & Ats Luik. Loomulikult ei puudu videokunsti- ja muusikafestivali Plektrum kontsertõhtult ka erinevad VJ’d, keda selleks õhtuks kohale tulnud lausa neljast riigist – Timo Novotny Austiast, Xploited, Visualsysteemi ja Ville Hyvönen Soomest, Rüt Rüt Leedust ning Nep Tong Eestist.

Pilet üritusele maksab kohapeal 150 krooni, vanusepiiranguks on sel üritusel 18 eluaastat.